Septinta turo diena. Trumpai, bet užtikrintai iš Newcastle [Dienoraštis]
Štai turas ir atvedė į Angliją. Kelionė iš Edinburgo į Newcastle gavosi kiek ilgesnė nei tikėjomės, tačiau su nemažžai istorijos pamokų, bei pavyžzdžžių.
žŽadėdami sugrįžžti, palikome Edinburgą. Kelias į Newcastle buvo pernelyg vingiuotas ir kalvotas, niekam nedavė miegoti automobilyje. O taip pat ir vaizdas pro langą kvietė pasigrožžėti gražžia Škotijos gamta. Sustojome kirsdami Škotijos-Anglijos "sieną" žžyminčius žženklus, kiek liūdnai palikome užž saves kiltų bei dūdmaišių šalį, bet jau pats laikas buvo vėl žžengti žžingsnius Anglijoje. Kelionės akibrokštu tapo pridedamo žžodžžio "chester" reikšmės paaiškinimas. Senovės romėnai užžkariaudami naujas žžemes britanijos salyne duodavo naujus pavadinimus vietovėms, kurių prierašas "čester" bylojo kad tai yra būtent jų vietovė. Taip mūsų grupės rate gimė tokie nauji žžodžžiai kaip Donchester ir Horsechester. Šiek tiek vėliau privažžiavome ir prie žžymiosios Hadriano sienos likučių kur gavome dar šiek tiek istorijos pamokų. (nepatingėkite pasiskaityti detales "Hadrian's Wall" nuotraukoje apačioje). Temstant pasiekėme Newcastle ir mūsų nelaimei, visiškai nepamatėme miesto. Turėjome iškart ruoštis vykti į koncertą. Prieš souncheką kai kurie dar spėjo subegioti pavalgyti. Prie klubo, kuris beje yra vienybės su afroamerikiečiais būstinė, jau buvo pradėjusi rikiuostis eilė. Newcastle vėl nelikome be mūsų hip-hop'o brolių palaikymo. Break dance šokėjas Rokas, buvęs Invisible Soul narys, pasirodo jau keturis metus čia atstovauja vietinę b-boy komandą Bad Taste Cru. Šios komandos nariai taip pat apsilankė mūsų koncerte ir visų lankytojų nuostabai, savo šokiais apšildė mūsų koncertą.
Dj Mamania turį tokį nusistatymą jog nevalia kiekviename koncerte groti vienodą kūrinių šąrašą. Kiekvienam miestui paruošėme bent šiek tiek besiskirianti grojaraštį. Svarbiausia ir vėl neatledžžiant vadelių groti ir keliauti tolyn. Atėję į Newcastle koncertą lankytojai stebėjosi kad čia tiek daug jų tevynainių, kai kuriems buvo puiki proga ir susipažžinti. Mums po koncerto nemažžai teko spausti rankų ir dėkoti užž apsilankymą, o aktualiausias lankytojų klausima buvo - "Kada vėl čia atvažžiuosite?". Nežžinia kiek čia tiesos, bet pasak čia gyvenančių lietuvių, G&G Sindikato koncertas buvo pirmas lietuviškos grupės ar atlikėjo pasirodymas Newcastle. Ar pralaužžėm ledus, tai dar bus matyt, bet neabejojame kad čia sugrįžžti bus labai smagu.
Po koncerto vakaras tesėsi: DJ Rasp ir toliau savo grojama muzika lepino susirinkusius Newcastle break dance šokėjus, o visi likę lingavo pagal funky breakbeat ritmą ragaudami gėrimus, bei šnekučiuodamiesi tiek tarpusavyje, tiek su mumis. Vėlų vakarą jau teko grįžžti į savo viešbūtį poilsiui, rytoj laukia paskutinis koncertas Manchesteryje, o iki jo, dar labai didelis gabalas kelio. Taigi kraunames baterijas paskutiniems turo žžingsniams.
p.s. Newcastle, tai miestas iš kurio yra kilęs mūsų turo organizatorius Mike Williams. "Sindikato smogikus" šiandien dedikavome jam, sumiksuodami su kažžžkada tradiciniu White Stripes - "Seven Nation Army". Pasirodo "Sunderland" komandos gerbėjai šį White Stripes kūrinį yra sėkmingai pritaikę savo skanduotėms stadione! Go "Sunderland"!
Muzika kuri saugo 1996 - 2024
Degalai Mushroom CMS