Naujas singlas - „Randewu“
Mūsų naujausias singlas jūsų dėmesiui.
Pranešimas spaudai:
Kultinės vilniečių repo grupės „G&G Sindikatas“ stovykloje – smagios naujienos: įrašyta nauja daina „Randewu“, kurioje sluoksniuojami priešingų lyčių pasąmonės srautai, abiejų pusių lūkesčiai ir dėmesys seksui. Šiandien – „Randewu“ premjera.
Prieš pat pasaulinę pandemiją Berlyno studijoje „G&G Sindikatas“ dar spėjo įrašyti kūrinį „Demonay“. Prieš 10 mėnesių įvyko paskutinis grupės pasirodymas milžiniškai miniai žmonių Vilniaus Katedros aikštėje. Vėliau suplanuotus didžiuosius koncertus jau teko atšaukti. Gyvenimas vertėsi aukštyn kojomis, ir tam etapui apibūdinti labai tinka naujame kūrinyje Svaro repuojama eilutė: „Po kaukuole pliko – daug reikalo ir dalyko, ten nė minutės vienos, kurioje nieko nevyko“.
Dalykų buvo daug, tik ne visi jie sukosi apie muziką. Bet pagaliau vėl galima lipti ant scenos ir dabar jau „G&G Sindikatas“ nori pasilinksminti, atiduodant publikai visą savo ugnį.
Atrodo, kad nauja daina „Randewu“ yra tiesiog sutverta geram laiko praleidimui dramų nekeliančioje draugų kompanijoje, kuri visa gerkle pritariamai rėks esminę kūrinio eilutę: „Jinai galvoja, kad tik seksas mano galvoje.“
Auksinių tekstų kalviai – Svaras bei Kastetas ir šįkart suvarpo iki skutų monologais iš tikro gyvenimo. O Mamania ir Donciavas tobulais ritmo žingsniais sudaigsto dviejų lyrinių herojų – Jo ir Jos „love story“, kuri toli gražu nekvepia Paryžiaus kruasanais.
Kad „G&G Sindikatas“ yra abejingas cukruotai romantikai, leidžia suprasti pats kūrinio pavadinimas „Randewu“, kuris prancūziškai galėtų reikšti pasimatymą („rendezvous“), bet yra tyčia gramatiškai suveltas ir pašiepia tokias klišes, kaip „Paryžius – meilės miestas“.
„Galvoju, kad romantikai nereikia jokių Paryžių. Jeigu reikėtų rinktis vietą romantiškam pasimatymui, tas miestas būtų paskutinėje vietoje. Neturiu nieko prieš, tiesiog man tai – perdaug banalu ir nuspėjama. Pusryčiaudamas ant Senos kranto šalia dar kelių šimtų tokių pačių romantikų, išskirtinai romantiškai nesijaučiu, – sako Kastetas. – O rašant dainą „Randewu“ aš galbūt pabandžiau chrestomatiškai pažiūrėti į „pirmą pasimatymą“, kai kiekvienas ateina su savo lūkesčiais, mintimis, o finale JIS, kad ir koks kietas jaustųsi, vis tiek įklimpsta ir virsta tarsi inkliūzu gintaro gabale. Nors JAM gali atrodyti kitaip. Taip jau surėdytas pasaulis.“
Prieš 20 metų „G&G Sindikato“ smogikai išleido dabar jau istorinį albumą „Gatvės Lyga“, teisingai užsuktu „bytu“ sulaužė nusistovėjusius radijo stočių formatus ir tiesmukais, aštriais tekstais iškirto pop džiungles, atverdami dangų repo subkultūrai. Tuomet didžiules aistras sukėlė ir „G&G Sindikato“ hitas „Tomas“. Gali pasirodyti, kad „Tomas“ po 20 metų prabyla ir dainoje „Randewu“.
Tačiau Donciavas šitą nuomonių traukinį linkęs stabdyti: „Šiaip visada ir sąmoningai, ir nesąmoningai stengėmės nekartoti nieko panašaus į „Tomą“. Tai buvo bajeris, kuris gali būti juokingas vienąkart. „Randewu“ tekste yra labai daug vietos interpretacijoms, kai tuo metu „Tomo“ tema kaip ir aiški.“
Naujas kūrinys pateks į būsimąjį „G&G Sindikato“ albumą, bet dar anksti kalbėti, ar visas jis įgaus „Randewu“ nuotaiką. „Albumo nuotaikos gali labai pasikeisti sulig naujai gimstančiais kūriniais. Bet kaip didžėjus galiu drąsiai sakyti, kad šitas kūrinys puikiai tiks šokių aikštelėms“, – sako DJ Mamania.
Muzika kuri saugo 1996 - 2024
Degalai Mushroom CMS